qand-logo

قند | استخدام دورکاری و پروژه‌ای

درباره قند


قند یک سرویس استخدام دورکاری و پروژه ای است. تفاوت قند با سایت های مشابه استخدامی تمرکز روی کارهایی است که نیازمند زمان مشخص و کوتاهی می باشند. این زمان از یک ساعت شروع و تا ۱۰۰۰ ساعت می تواند به پروژه اختصاص یابد. در این مدل که به مدل وظایف خرد (میکرو تسکینگ) معروف است کارفرما پروژه را تا حد ممکن به قسمت های کوچکتر(چندین پروژه) تقسیم میکند تا بتواند هر وظیفه را در کوتاه ترین زمان ممکن به فرد مناسب آن اختصاص دهد و در زمان کوتاهی نتیجه را دریافت کند. از مزایایی این مدل برای کارفرما گرفتن بازخورد در کوتاه ترین زمان ممکن است. اما مزایای آن برای پیمانکار رو به رو شدن با وظایفی شفاف و کوچک است و همچنین انجام این وظایف در کنار وظایف دیگر و یا شغل تمام وقت آنان است به بیان دیگر قند می تواند یک شغل دوم مناسب با درآمدی بیشتر از ماهیانه ۳ میلیون تومان برای بسیاری از پیمانکاران باشد.

قوانین و مقررات


 • پروژه درخواست شده توسط کارفرما و محل به کارگیری پروژه باید پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 • پروپوزال ارسال شده پیمانکار و فرآیند انجام پروژه باید با مالکیت خود فرد باشد و در انجام آن نباید حقوق مادی یا معنوی فرد، شرکت یا نهادی نقض شود.
 • کارفرما تنها در صورتی می تواند پروژه تکمیل شده توسط پیمانکار را رد کند که پروژه انجام شده فاقد بیش از ۸۰ درصد درخواست های کارفرما در بخش توضیحات پروژه باشد.
 • بعد از نتیجه گیری قند از صحت انجام پروژه توسط پیمانکار اگر باز هر کدام از طرفین پیمانکار یا کارفرما به تصمیم قند معترض بودند، قند به مدت ۶۰ روز برای حکم قضایی برای تصمیم نهایی هزینه پروژه را به صورت بسته شده نگاه می دارد. اگر طرف معترض در این مدت حکم قضایی ارایه نکند، تصمیم گیرنده نهایی قند خواهد بود.
 • ثبت نام و ثبت شماره کارت بانکی و همچنین پست الکترونیکی و تلفن باید دقیق و صحیح باشد. قند در صورت تناقض اطلاعات حساب با نام و نام خانوادگی ثبت نام کننده وجه را واریز نخواهد کرد.
 • قند حق دارد حساب کاربری که هرگونه فعالیت غیر اخلاقی، غیر عرف، غیر حرفه ای انجام داده را مسدود کند.
 • قند تنها به عنوان واسط بین کارفرما و پیمانکار فعالیت می کند و هیچ گونه مسولیت در قبال پروژه ها، طرح های پیشنهادی ندارد.
 • قند هیچ کنترلی روی پروژه ها، طرح های پیشنهادی و انتخاب طرح پیشنهادی ندارد و از جزییات آن آگاه نیست.
 • کارفرما و پیمانکار به صورت مستقیم با هم در ارتباط اند و قند بعد از معرفی هیچگونه نظارت و اطلاعی از ارتباط شکل گرفته ندارد.
 • قند تنها شش درصد از مبلغ پروژه را که شامل پنج درصد حق الزحمه قند و یک درصد هزینه تراکنش بانکی است به عنوان هزینه خدمات ارایه شده از کارفرما دریافت می کند.
 • هزینه واریز وجه به حساب بانکی (هزینه کارت به کارت) به عهده قند نمی باشد و طرف مقابل که وجه به حساب بانکی ایشان (پیمانکار یا کارفرما) واریز می شود کسر می شود.
 • ارتباط قند با کاربران از طریق پست الکترونیکی می باشد. بدیهی است کاربران وظیفه دارند فولدر اسپم (spam) یا جانک (junk) پست الکترونیکی خود یا هر فولدر دیگری که ممکن است ایمیل های دریافتی به آن منتقل شود را بررسی نمایند.

شما با ورود به سایت قند (qand.ir) و تمامی دامنه ها و زیر دامنه های وابسته و نرم افزارهای مربوط به قند که به نحوی با این سایت و یا API های قند در رابطه اند با تمامی قوانین و مقررات سایت قند موافقت کرده اید. همچنین قند حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تمامی و یا بخشی از این قوانین را اصلاح کرده و تغییر دهد.

نحوه تسویه حساب


کارفرما بعد از ثبت پروژه و انتخاب طرح پیشنهادی مورد قبول (پروپوزال)، رقم معادل استخدام و هزینه تعیین شده به ازای تعداد ساعت مورد نیاز طرح پیشنهادی به اضافه شش درصد هزینه پروژه که شامل پنج درصد حق الزحمه قند و همچنین یک درصد هزینه تراکنش (حداکثر هزینه تراکنش ۴ هزار تومان) را واریز می کند. بعد از واریز مبلغ پرداخت شده به صورت موقت در حساب قند باقی می ماند. بعد از تکمیل پروژه توسط پیمانکار و تایید انجام آن توسط کارفرما هزینه پروژه به حساب پیمانکار در قند واریز می شود. اما در صورتی که پروژه انجام شده مورد تایید کارفرما نباشد بعد از بررسی تیم قند از شرایط و صحت عدم انجام پروژه توسط پیمانکار، هزینه پروژه به حساب کارفرما در قند واریز می شود. لازم به ذکر است هزینه بازگردانده شده به کارفرما تنها هزینه پروژه را شامل می شود و حق القند و هزینه تراکنش را شامل نخواهد شد. تسویه حساب بانکی هر ۲ هفته یکبار و برای مبالغ بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان انجام می شود. لازم به ذکر است هزینه تراکنش کارت به کارت بانکی بر عهده دریافت کننده وجه اهم از کارفرما یا پیمانکار می باشد.

تماس با ما


برای پشتیبانی میتوانید با ایمیل و یا آی دی تلگرام زیر تماس بگیرید:

myqand@gmail.ir :ایمیل avankey :تلگرام